"Pomáhám na svět dětem, o nichž už často nikdo nevěřil,
že ještě mohou přijít.
Nejste v tom sami, jsem v tom s vámi."

Témata, která by vás mohla zajímat!

Čím se nejčastěji trápí neplodné páry?

Čím se nejčastěji trápí neplodné páry?

Projít potížemi spojenými s infertilitou je těžké pro všechny páry. Ne každý toto období překoná, ne každý je připravený na to, jak psychicky i fyzicky náročné to může být. S čím se páry potýkají nejčastěji? Na co je důležité se připravit?

Na co si dát pozor během léčby na klinikách asistované reprodukce?

Na co si dát pozor během léčby na klinikách asistované reprodukce?

Řada klientů se během léčby (ne)plodnosti dopouští zbytečných, často nevědomých chyb. Ale také kliniky mají své rezervy. Na co si tedy dát pozor, aby právě u vás proběhl celý proces co nejsnáze?

Proč ráda používám hypnózu (a proč si ji zamilujete i vy)?

Proč ráda používám hypnózu (a proč si ji zamilujete i vy)?

Hypnóza často vzbuzuje obavy nebo rozpačité reakce. Věřte, je naprosto bezpečná a u léčby (ne)plodnosti se stává velmi užitečným podpůrným nástrojem…

ČR patří k předním státům v léčbě neplodnosti. Víte proč?

Kliniky asistované reprodukce u nás stále přibývají. A roste také jejich dobré jméno v zahraničí. Čím to, že jsme v léčbě plodnosti dlouhodobě na jednom z prvních míst v Evropě?

Jak funguje systemická psychoterapie

Když vás lékaři posílají domů s tím, že jste objektivně v pořádku, je třeba se zaměřit na psychoterapii a psychosomatiku. Ty v takových případech dokážou odhalit, proč se vám přes fyzické zdraví nedaří mít miminko.

Nejčastější příčiny neplodnosti

Už každý 5. pár dnes řeší problémy s početím, resp. neplodností, o níž lékaři začínají hovořit, když se ženě nepodaří otěhotnět ani po roce nechráněného pohlavního styku. Jaké jsou ty nejčastější příčiny infertility a proč se zhruba u 10 % párů nedaří najít žádnou fyzickou příčinu potíží?

2018 © Fertility Coach - Renata Novická. Všechna práva vyhrazena.