"Pomáhám na svět dětem, o nichž už často nikdo nevěřil,
že ještě mohou přijít.
Nejste v tom sami, jsem v tom s vámi."

Co pro vás mohu udělat?

Připravím vám péči na míru.

Jakkoliv to zní jako klišé, individuální přístup i terapie a koučink jsou při hledání možností léčby neplodnosti naprosto zásadní. Budu s vámi mluvit, poznávat vás a průběh celého procesu upravovat tak, jak bude právě třeba.

Předám vám své zkušenosti z oblasti léčby plodnosti.

Projdu s vámi váš konkrétní příběh, jeho okolnosti, mohu zmapovat vaši i rodinnou historii, nahlédnout do oblasti psychosomatiky, odhalit příčiny, které lékařská vyšetření odhalit nemohou. Vysvětlím vám, do jaké míry psychosomatika souvisí s neplodností ve vašem případě, a především navrhnu možnosti, jak podpořit vaši plodnost (dříve, než budeme skutečně řešit neplodnost).

Nabídnu vám možnost zorientovat se v nabídce klinik asistované reprodukce ČR.

Na území České republiky funguje v tuto chvíli již cca 50 center asistované reprodukce. S mnohými z nich spolupracuji a mohu vám konkrétní doporučit na základě zkušeností svých i svých klientů.

Provedu vás možnostmi léčby.

Na základě vašich výsledků, mých zkušeností i historie předchozích klientů vám pomohu vyhodnotit nejoptimálnější z nabízených řešení léčby plodnosti.

Naučím vás rozumět slovům lékařů.

Protože je to jejich „denní chleba“, mohou vás lékaři informacemi zahltit nebo naopak neříct všechny. Abyste se v nich oba s partnerem vyznali, projdu s vámi nejen samotná vyšetření a zákroky (u nichž mohu být i osobně přítomna, budete-li chtít), ale také vám vysvětlím, co jejich výsledky doopravdy znamenají i jednoduše, pravdivě a s velkou pokorou k tomu, co podstupujete, objasním další postupy.

Pomohu vám zvládnout osobní i partnerskou krizi.

Protože vím, že čím delší a náročnější proces vedoucí k rodičovství je, tím větší hrozbu představuje pro psychiku ženy, muže i soužití páru jako takového.

Naučím vás vzít svůj život do vlastních rukou.

Jsem tu totiž, abych vám pomohla, ale pomohla mimo jiné naučit se prát sám či sama za sebe. Nemůžu za vás převzít zodpovědnost. Mohu vás jen naučit, abyste ji převzali vy sami.

Podpořím vás i ve chvíli, kdy už víte, že své miminko mít opravdu nemůžete.

Budu vám naslouchat, držet vás za ruku… ale také budu tou, která vám ukáže, jak můžete postupovat dál. Jaké jsou možnosti například v oblasti adopce. Nasměruji vás tak, abyste se s tím dokázali vyrovnat: každý sám za sebe, i coby pár procházející obzvlášť náročným obdobím.

1. specializovaný fertility kouč v ČR

Mé praxi fertility kouče předcházelo mnoho let studia a vzdělávání pro mě i nadále představuje přirozenou součást profese.

Kdo jsem

9 let zkušeností

Pomáhám.

Pomáhám klientům věřit, že mohou založit rodinu.

Pomáhám klientům zmapovat možnosti, jak lze podpořit jejich plodnost. Protože od toho by měla začít každá léčba neplodnosti.

Co dělám

300 klientů každý rok

Vím, jak těžké je věřit někomu novému, zkusím vám pomoct překonat obavy několika příběhy mých klientek a klientů.

Příběhy klientů

2018 © Fertility Coach - Renata Novická. Všechna práva vyhrazena.